Hızlı İyileşme İçin Tamponsuz Hızlı Sorunsuz Ameliyat

Suratımızın en dikkat çeken bölümü burnumuzdur diyebiliriz. Koku alma görevi ve estetik görüntüsü hepimiz için önemlidir. Yüzümüz ile orantısız burunlar insanı mutsuz, kendisine güvensiz hale getirebilir. Burun estetiği operasyonları ile beraber solunum alma problemlerinin düzeltilmesi, arzulanmayan olaylar sonucu yaşanan bozuklukların giderilmesi gibi çeşitli müdahaleleri içermektedir. Burun estetiği operasyonu 18 yaş üzeri kişiler için uygundur.

Burun Estetiğinin bir diğer adı tıp dilinde rinoplastidir. Burun Estetiği Estetik doktorları tarafından yapılan bir işlemdir bazı zamanlar KBB doktorları de bu operasyonu yapmaktadır. Peki burun estetiği için doğru bir kişi mısınız? Burnun tekrardan biçimlendirme şartlarını ve estetik kaygıların neler olduğunu biliyor musunuz? Aşağıda bulunan metinde de aklınıza takılan problemlerin cevaplarını bulabilirsiniz.

Burnum sanki benim değil de başkasının mış gibi fazla büyük suratıma göre.

Profilden bakıldığı taktirde sanki bir kemer var üst tarafı şiş gibi.

Profilden bakılınca burnumun geniş göründüğünü düşünüyorum.

Burun ucum kalkık değil hatta aşağı doğru düşük, bu da surat kontürümü değiştiriyor ve yaşlandıkça daha da düşecek biliyorum.

Burunum o kadar büyük ki insanlar benimle dalga geçiyor.

Burun deliklerim fazla derecede enli ve önden bakarsanız burun içi kıllarım gözüküyor.

Burnun dış tarafında çarpıklık var, karşıdan bakıldığında burnum eğik duruyor.

Burun estetiği operasyonu oldum ve nefes alma sorunu yaşıyorum ayrıca asimetri problemide var.

Horlama problemim var güzel nefes alamıyorum deviasyon sorunum de var göz altı morluklarım da.

Burun Estetiği detaylara dikkat edilerek yapılması gerekli bir estetik ameliyattır. Yüzümüzün en belirgin yerinde burnumuz bulunur eğer ufak detaylar gözden kaçarsa uyumsuzluklar hemen dikkat çeker ve göze batar. Burnun, yüzün tam ortasında bulunması nedeniyle küçük asimetriler bile gözümüze görünebilir diyen Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı başarılı bir burun estetiği ameliyatının 3 önemli kriterini anlattı. Burnumuzun nefes alıp vermek gibi çok hayati bir durumu vardır dedi ve ameliyat esnasında yapılan girişimlerin hem güzel hem de işlevsel olarak düşünülmesi gerektiğinin altını çizdi.

Kişinin Yüzüne Yakışan Doğal Burun Estetiği

Operasyon öncesi bireye en doğru ölçüler belirlenmelidir.

Kişinin Burnu tüm suratımızın görüntüsüne orantılı olması gerekir.

Güzel Solunum Alıp verebilmek için Burun Estetiği Ameliyatı Esnasında Planlama kusursuz Yapılmalı

Ameliyatı kolay solunum alma üzerine yapılması gerekir. Solunum alma kanallarını daraltmamak için burun kıkırdağını çıkartmak yerine, burunun kullanışlı özelliklerini koruyan operasyon tekniği bulunmaktadır. Horlama sorunu nedeniyle bu operasyonu tercih eden çok hasta bulunmaktadır.

Hızlı İyileşme İçin Tamponsuz Hızlı Sorunsuz Ameliyat

Burun estetiği ameliyatı sonrası iyileşme süreci hastaya bağlı olduğu kadar hekimin nitelikli olması ile de alakalıdır. Operasyon esnasında kibar olunursa daha az kanama daha az morarma olacaktır.

Tecrübeli hekimleri tercih etmekte fayda görürsünüz. Seçiminizi incelikle ile yapıp acele etmeden doktor ve estetik merkezi seçmeniz uygun olacaktır.

Kaynak: http://www.xn--burunestetiiameliyat-zzc91b.web.tr/

Bir Cevap Yazın