Burun Estetiği Konusu Artık Çokça Tartışılıyor

Burun estetiği yaptıranlar hiçte azımsanacak sayıda değil. Hele ki basit burun estetiği olma imkanı olduğundan itibaren bunu tercih eden kişi sayısı oldukça fazlalaşmıştır.

Burun estetiği artık sizi düşündürmeyecek, eğer büyük sorunlarınız yok ise küçük müdahaleler ile düzeltmeler yapılabilecek durumda ise ameliyat dahi olmanıza gerek yok biliyor musunuz?

Basit burun estetiği ile on dakika da güzelliğinizi katlamaya hazır olun.

Burun Estetiği Estetik International

Burun Estetigi Ameliyati oldukça çok yapilan bir operasyon ve genis bir yas gurubunda tercih edilmektedir genç kizlardan olgun bayan ya da erkeklere kadar çokça tercih ediliyor. Burun Estetigi yaptirmayi tercih eden kitle bazen estetik görünüs bazen de özel saglik sorunlari sebebi ile bu ameliyati olmak durumunda kalmaktadirlar.

Bu tür durumlarda kisinin psikolojisi bozulabiliyor kafasina takip ayna karsisinda saatler geçirip moralini bozabiliyor. Sosyallesme sorunlari yasayabiliyor ve toplum içinde çekimser kalip mutsuz olabiliyor. Hastanin kafasi bazen karisabiliyor internette yaptigi arastirmalar ya da kendisine örnek aldigi bir fotograf vs. Bu tür kararsizlik durumlarinda uzman doktorlardan mutlak surette tavsiye alinmalidir. Doktorumuz bu konuda uyariyor, mutlaka uzman destegi ve önerisi ile hareket edilmesi gerektigini bir resim ile kendilerine giderek ben bunu istiyorum demekten kaçinmalari gerektigini söylüyor. En çok yasanan olay bireylerin bir sanatçiyi bir mankeni örnek alip böyle olsun diye talepte bulunmalaridir bu durum çok yanlistir. Bireylerin dikkat etmesi gereken en önemli sey kendilerine uygun dogal olanin yapilmasi aksi halde asla mutlu olamayacaklarini yakismayacagini bilmesi gerekir.

Bu operasyon oldukça hassas bir operasyon Burun Estetigi ilk ameliyatta istenilen sonucu vermezse iki ve üçte çok daha zor bir ameliyat gerçeklesebiliyor ve sonuç daha da iyi olmayabiliyor. Doktor tercihi dogru yapilmalidir ve mutlak surette kendi istediginizde israr etmektense doktorun tavsiye ve önerisi dinlenmelidir. Canli doku oldugu için 0 heykelin tasi yontmasi gibi bir durum söz konusu olmaz ve elbette 0 hastanin arzu ettigi görüntü yakalanamaz. Kisinin doktor tavsiyesi ile barisik olmasi eger bu konuda sikintisi varsa illa birine benzemeye çalisiyorsa mutlak olarak psikolojik destek alarak bu yanlistan vaz geçmesi gerekmektedir.

Burun Estetiği Sonrası Acı Olur mu?

Op. Dr. Bülent Cihantimur altin oranin hastanin ilk tercihi olmasi gerektigini baskasinin burnunun kendi yüzünde siritabilecegini söylüyor. Eger kisinin altin oraninin disina çikilirsa bu görüntü mutlak surette siritacak ve hastanin kendisini öncekinden bile kötü hissetmesine sebep olabilir. Estetik International Personelinin hasta memnuniyeti için yogun çaba sarf ettigini gözlemledim. Samimi ve içten davranan personeli ilk dikkat çeken seylerden biri. Bu güzel ortamin nasil saglandigini ögrenmek istedik. Düzenli egitim almalari saglaniyormus personelin hasta memnuniyetini ilk sirada tutarak bu ortami olusturuyorlar.

Firsat bulup hastalar ile görüsme imkanim da oldu oldukça keyifliydiler bazilarinin ufak sikayetleri de vardi nedir diye sordugumda bazi konularda özellikle Op. Dr. Bülent Cihantimurdan zor randevu alabildiklerini çok uzun süreler bazen aylarca yogunlugundan ötürü beklemek zorunda kaldiklarini söylediler. Personel ve uzman Doktorlari ile dikkat çeken Estetik International bir çok hasta için öncelikli tercih sebebi olmaktadir. Düzeltme ameliyatlarinin zor olmasi ve her zaman çok iyi sonuçlar alinamamasi sebebi ile ilk ameliyatin dogru doktor tarafindan yapilmasi olmazsa olmazlardan denilebilir.Doktorlar yaninda asistanlarin ve tüm personelin hastanin ilk girisinden çikisina kadar en iyi hizmeti vermek için egitilmis ve en iyi sekilde denetlendiklerinden emin olmalisiniz. Seçimlerini yapmadan önce dogru bir merkezde muayene olmanizda fayda var.

Kimi zaman hasta için illa cerrahi bir operasyon da gerekmeyebilir ufak dokunuslar ya da medikal olarak mevcut durum düzeltilebilir burada doktor tecrübesi ve önerisi mutlaka dinlenmelidir. Doktor öneri ve tavsiyeleri ile ilerlemek her zaman dogru tercih olacaktir. Estetik International Burun Estetiği bu konuda da hastalarini psikolojik olarak ta yönlendirerek kendileri için en iyiyi kendilerine uygulamaktadir.

Kaynak: http://www.estetikinternational.com.tr/burun-estetigi/

Bir Cevap Yazın