Göz Kapağı Estetiği Fiyatları Hakkında

Göz kapağı estetiği fiyatları oldukça değişkenlik gösteren bir yapı da. Açıkçası bu doktorun tecrübesi ve sizin muayene sonucunuza göre değişkenlik göstermektedir. Bu rakam bir kaç yüz lira da tutabilirken devlet hastanelerinde özel estetik merkezlerinde bir kaç bin liralara kadar artış gösterebilmektedir.

Burda sizin göz kapağınızın durumu elbette çok önemli. Doktor nasıl bir müdahale de bulunacak, ne kadar zamanını alacak ya da kolay veya zor bir operasyon mu olacak çok önemli. Doktorunuzun tecrübesi fiyatları doğru orantı da artırmaktadır. Doktorun geçmiş yıllardaki başarılı ameliyat sayısı kesinlikle dikkate alınmalıdır.

Göz kapağı estetiğindeki en önemli şey belki de fiyat olamamalıdır sizin için. Bakış estetiği denilen bir şey vardır. Ne pörtlek bakmak istersiniz ne de yorgun. Belki de en iyisi kimse ameliyat olduğunuzu anlamayacağı şekilde doğal bir görünüm olmasıdır.

göz kapağı estetiği fiyatları

Bu tür bir operasyon da dikkat edilmesi gereken doğallığı her daim dikkate alarak hareket etmeniz de ben fayda görüyorum.

Diğer yandan elbette fiyatlar da  önemli bir çok kişi maaş ile çalışmakta ve bu zamanlarda ay sonunu getirmek hiçte kolay değil. Hal böyle olunca aile ve bireysel bütçeyi düşünmek zorundasınız.

Bir kaç sene öncesine kadar sigorta kapsamında olmayan göz kapağı estetiği şimdilerde devlet hastanelerinde oldukça makul bütçelere yapılabilmektedir. Ama siz ben işimi şansa bırakamam derseniz o zaman ince eleyip sık dokur ve alanında uzman bir estetik cerrah ile işinizi görebilirsiniz.

Göz kapağı estetiği alanında uzman olmuş tecrübeli bir doktor tanıyor musun dersen Estetik International kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur’u tek geçerim açıkçası. Neden bu şekilde düşünüyorsun diye soracak olursanız dedim ya bence tecrübe her şeydir. Hani derler ya gözü kapalı yapar diye işte bu şekilde bir tecrübe edinebilmek için binlerce ameliyata girmek gerekir ve bu kadar başarılı estetik operasyonlara imza atmış biri olunca insanın kafası da rahat olur.

Bu sebepleren ötürü benim size tavsiyem işinizi sağlama alın ve alanında uzman tecrübeli bir doktordan hizmet alın.

İstanbul da göz kapağı estetiği ile ilgili bu yazıya da bir göz gezdirmekte kesinlikle fayda olacağını düşünüyorum. İncelemeniz de fayda var.

İstanbuldaki Göz Kapağı Estetiği Doktorları

Bilinmesi gereken en önemli şeylerden bir diğeri de fiyatın ilk olarak değerlendirmeye alınmamasıdır. Sonuçta baza almıyorsunuz ki o da muhafaza eder bu da diyesiniz, burada sağlığınız ve dış görünüşünüz önemli olan.

İlginiz için teşekkürler

Bir Cevap Yazın